TitanPhp örnek uygulamalar

Merhabalar,
Bu framework u kullanmak ve öğrenmek isteyen amatör kisiler için açık kaynak kodlu biçimde geliştirilmiş projeler/ornek uygulamalar mevcut mudur ? Teşekkürler..

Cevaplar (10)


Turan Karatuğ
Software Developer - Creator of TitanMVC
8 yıl önce

Merhaba,
Henüz bana iletilen herhangi bir proje yok. Yakın zamanda basit bir blog uygulaması nasıl yapılır anlatıp hem yazılı hem videolu ders olarak yayınlamayı düşünüyorum.

Fakat framework mini bir yapı olduğu için kullanımı karmaşık değil. Codeigniter rotasyonuna çok benzediği için eğer ona aşinaysanız rahat bir şekilde Titan'a da adapte olursunuz. Pluginlerin de nasıl kullanıldığı ve ne işe yaradığı kılavuzda detaylı bir şekilde yer alıyor. Takıldığınız noktalarda buradan destek alabilirsiniz.
Erkan Işık
php developer
8 yıl önce

basit cms çalışmaları var filografiustasi.com bunlardan birisi, kartalelektronik.com var ama o daha yayına alınmadı her 2 sinde de yönetim panelleri mevcut, Aslında titan cms diye bir proje yapılabilir :) Düzeltme: varmış titancms :D
Turan Karatuğ
Software Developer - Creator of TitanMVC
8 yıl önce

Erkan bu bahsettiğin sitelerde Titan mı kullanıldı? Eğer öyleyse bi mutlu oldum hakikaten :)
Erkan Işık
php developer
8 yıl önce

:) evet titan kullanıldı kartalelektronik sitesinin admin panelinde bazı eksiklikler var onları da tamamladığımda yayına alıcam
Hasan Sayar
PHP Developer
8 yıl önce

Merhaba,
Ben de Titan Framework kullanarak bir teknik servis için uygulama geliştiriyorum. Müşteri sebebiyle paylaşamayabilirim ama bir yerlerde kullanıldığını bilmenin sizi mutlu edeceğinden söylemek istedim. Bu vesile ile size de Titan için teşekkür etmiş olayım. Ayrıca açık kaynak bir titan projesi olursa mutlaka yardımcı olmak isterim. İyi çalışmalar.
Turan Karatuğ
Software Developer - Creator of TitanMVC
8 yıl önce

Hasan merhaba. Gerçekten birilerinin işine yaradığını görmek beni oldukça memnun ediyor. Aslında açık kaynak bir proje yazmaya başlamıştım fakat Titan'da bulunmayan bazı özellikleri de kullanma ihtiyacı hissedince önceliği frameworkü geliştirmeye verdim. Önümüzdeki günlerde multi-language destekli ve namespace yapısını da kullanarak oluşturduğum yeni sürümü yayınlayacağım. Sonrasında bir proje için ekip oluşturabiliriz. Şimdilik kolay gelsin.
7 yıl önce

bu konuda herhangi bir gelişme varmı ?
Turan Karatuğ
Software Developer - Creator of TitanMVC
7 yıl önce

Henüz dökümantasyonu tamamlayamadığım için duyurusunu yapamadım. Fakat Github üzerinde yayında. Aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz;
https://github.com/tkaratug/titan-pro
Murat Şeker
PHP Developer
5 yıl önce

Merhabalar,
Öncelikle böyle bir frameworku bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim.
Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama örnek bir proje halen sunulmadı mı?
MVC konusunda da yeni olduğum için oldukça zorlanıyorum. Örnek proje çok yardımcı olurdu.

iyi günler.
Zelemi
PHP DEV
3 yıl önce

ben şuan bir ERP sistemi Titan FW üzerinde kurguluyorum bittiğinde sizlere test linklerini paylaşmaktan mutluluk duyacağım.
Titan Seçmemdeki amaç ise hem hafif hemde kalabalık bir dosya yapısı olmadığı için aradığımı hızlıca bulabiliyorum.

Cevap Yazın


[code=php,css,sql]kod[/code] , [url=http:...com] , [img=imaj linki] , [color=renk_kodu]metin[/color]