Auth Library

Merhabalar,
Öncelikle şimdiye kadar verdiğiniz emekleriniz için teşekkür ederim. Titan ile geliştirmeye çalıştığım projemde yaşadığım en büyük eksiklik üyelik için kılavuz olacak bir kütüphane olmayışı. Bildiğim kadarıyla bir çok framework da en azından temel işlemler için (login, register, profile, profile update) kılavuz olacak bir Auth kütüphanesi mevcut.

Bir süredir github açıklamasında yapılacaklar arasında yer alan Auth kütüphanesinin yayım tarihini sabırsızlıkla beklemekteyim.

Yakın zamanda bu kütüphanenin yayımı söz konusu mudur sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Cevaplar (3)


Turan Karatuğ
Software Developer - Creator of TitanMVC
10 ay önce

Auth kütüphanesini aslında Titan 1.x sürümleri için büyük ölçüde tamamlamıştım. Ancak veritabanı tablolarını bir sql dosyası içinde vermek yerine db migration ile halletmek istiyordum. O yüzden her ikisini birden tamamlayacak vakti bir türlü bulamadım. Son zamanlarda bu konu ile ilgili artan talep üzerine, bu ay içerisinde en azından sql dosyası ile yayınlamayı düşünüyorum. Gecikme için kusura bakmayın.
Eren Y.
Öğretmen
10 ay önce

Değerli çalışmalarınız ve verdiğiniz cevap için tekrar teşekkür ederim.
Eren Y.
Öğretmen
9 ay önce

Tekrar merhabalar. Kütüphanenin yayınlanması biraz daha zaman alacak gibi görünüyor. Tahmini bir süre verebilir misiniz acaba?

Cevap Yazın


[code=php,css,sql]kod[/code] , [url=http:...com] , [img=imaj linki] , [color=renk_kodu]metin[/color]